дивись.info

Понад дві тисячі дітей бійців АТО отримали подарунки від своїх однолітків з діаспори

Понад дві тисячі дітей бійців АТО отримали подарунки від своїх однолітків з діаспори

Впродовж року хлопці та дівчата з 11 країн, де діють осередки ГО «Спілка української молоді», збирали кошти та подарунки, щоб сформувати гостинці-миколайчики для своїх ровесників з України.

Так вони підтримують родини українських військових та родини полеглих бійців. Акція «Теплом зігріємо серця» відбулася у різних куточках України – Львів, Тернопіль, Дніпро, Київ, Луганська область –  і охопила понад 2 тисячі діток.

У Львові акція пройшла 25 грудня у храмі святої Софії Українського католицького університету.  Її вже четвертий рік поспіль організовує Львівський осередок Спілки української молоді в Україні. Представники СУМу вручили 248 подарунків, які передали маленькі українці з діаспори для своїх однолітків у Львові та з області, батьки яких воюють на Сході України.

У подарунках, які дітям з України підготували їх ровесників з діаспори, – рюкзачки, одяг, взуття, канцелярське приладдя, книжки, іграшки та солодощі. А головне – щирі побажання здоров’я, достатку, злагоди та миру!

«Кожен подарунок іменний, його за кордоном формували заздалегідь, знаючи вік і стать дитини, – розповідає співорганізатор акції, голова крайової управи СУМ в Україні Андрій Фендик. – Перелік родин допомагали складати друзі організації та військові капелани, також маємо вже контакти сімей з попередніх років. Акція “Теплом зігріємо серця” – це наша скромна подяка тим воїнам, які щодня захищають нашу державу на війні. Така ініціатива ще один доказ того як українці гуртуються навколо спільної доброї справи».

«Цього разу ми отримали подарунок з Америки, в рюкзачку було стільки всього потрібного і корисного, що мама більше тішилась, ніж дитина, –  ділиться враженнями Ольга Кептанар, сумівка та дружина учасника АТО. Її донечка Вікторія вже третій рік поспіль отримує подарунок у рамках акції “Теплом зігріємо серця”.  – Дякуємо організаторам цієї чудової акції та всім-всім, хто не забуває про діточок учасників АТО. Сьогодні ви зігріли та розтопили наші серця».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.