дивись.info

Україна веде переговори ще із двома лоукостерами, – Омелян

Україна веде переговори ще із двома лоукостерами, – Омелян

У 2017 році Мінінфраструктури домовлялося з трьома лоукостерами про вихід на український ринок та вже домоглося результату в перемовинах із однією з компаній.

Про це в ефірі Еспресо.TV заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«На початку року ми почали переговори з трьома компаніями, я не хотів анонсувати, що може бути три, тому ми обережно говорили про один, який відбувся. Вони оголосили себе цього року. Переговори з двома іншими тривають, я на 80% впевнений, що наступного року вони зайдуть на український ринок», – сказав Омелян.

Міністр зазначив, що одна з компаній – Sky Up – буде повністю українською, інші – з українським контрольним пакетом.

«Поки що ми говоримо про компанію, що вже відбулася, це 100% українського приватного капіталу – Sky Up. Дві інші будуть із 49% іноземного капіталу та 51% українського, щоб вони могли здійснювати внутрішні українські рейси. Вони уважно аналізують ринок – це суттєві капіталовкладення і вони мають почуватися на 100% захищеними та вірити державі», – пояснив Омелян.

За словами міністра, жоден із лоукостерів на українському ринку не матиме преференцій.

«Для нас важливо, щоб це були не лише внутрішні, але й міжнародні авіаперевезення у форматі вільної конкуренції. Ми не хочемо створити преференцію чи особливі умови для когось. Умови будуть рівними для всіх. Конкуренція має бути», – додав Омелян.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.