дивись.info

Круті, але маловідомі україномовні ютубери

Круті, але маловідомі україномовні ютубери
Зображення: ITC.ua

Наближаються святкові і довгі вихідні, а значить в українського інтернет-користувача буде нагода приділити свій вільний час україномовному контенту на YouTube. ІА Дивись.info підібрала цікаві, але (поки що) маловідомі україномовні ютуб-канали.

Поки російські ютубери збирають мільйони переглядів, україномовні канали намагаються зібрати бодай десятки тисяч. ІА Дивись.info знайшла чимало цікавого україномовного контенту, аби підтримати український ютуб і покращити вам настрій у новорічні та різдвяні свята.

Ми відібрали найпопулярніші канали, які мають аудиторію до 50 тисяч підписників.

pad0n

Падон — це один з першопрохідців україномовного летсплеїнгу та ігрового україномовного стрімінгу на ютубі.

«Падон — це не просто ігри. Це веселі коментарі, приємне спілкування, тепла атмосфера. Падон – це ваш новий друг», — зазначають автори каналу.

Згідно з описом, який наведений там, записує ролики хлопець зі Львова. Він робить «україномовний розважальний контент», а у вільний час займається озвученням мультиків, у не вільний час — працює програмістом».

«Розмовляю виключно українською, щоб розвивати україномовний медіапростір і довести, що й рідною мовою можна знайти якісний контент», — каже автор каналу.

Переглянути його ролики можна за посиланням.

Цікава наука

Цей канал пропонує переклад і озвучення науково-популярних та освітніх відео на різні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики. Метою каналу є покращення ситуації із науковою грамотністю серед глядачів, які бажають отримувати інформацію українською мовою.

Подивитися відео можна тут.

Geek Journal

Команда студії Geek Journal записує критику, огляди, теорії, аналіз трейлерів та багато іншого на фільми, які виходять в Україні і світі. Останнім часом вони виклали чимало роликів саме на українські фільми. Це канал для тих, хто слідкує за новинками у кіно, а також любить споживати контент українською.

Їх відео можна знайти тут.

OpenGamer

OpenGamer — це ігровий портал України, підписникам якого пропонують «відбірне почуття гумору, сарказм та відвертість». «Якщо немає яєць, тоді краще нас не дивитися!», — кажуть автори цього ютуб-каналу.

Знайти їх відео завжди можна за посиланням.

Озвучка AdrianZP

Канал хлопця з Запоріжжя, який озвучує мультфільми та скетчі українською. Також тут користувачі Ютубу можуть знайти розіграші коміксів, іграшок, наліпок абощо.

Наразі канал має трохи менше ніж 5 тисяч підписників.

Додати популярності каналу можна переглянувши ролики та підписавшись на нього тут.

Ганна БЕЛОВОЛЬЧЕНКО

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.