дивись.info

На Гаваях найкращі друзі дізналися, що насправді вони брати. Через 60 років після знайомства

На Гаваях найкращі друзі дізналися, що насправді вони брати. Через 60 років після знайомства

Жителі острова Оаху (штат Гаваї) Алан Робінсон і Уолтер Макфарлейн, які знають один одного з дитинства, з’ясували, що вони рідні брати – через 60 років після знайомства.

Робінсон і Макфарлейн дружать з шостого класу, а познайомилися вони ще раніше – в підготовчому класі. Як повідомляє канал CBC, Макфарлейн старше Робінсона на рік і три місяці; чоловік ніколи не бачив свого батька, а Робінсон був усиновлений і нічого не знав про своїх біологічних батьків.

Друзям було цікаво дізнатися більше про своїх родичів. За словами Макфарлейна, спочатку він шукав інформацію в інтернеті і соціальних мережах, але пошук не дав результатів. Тоді гаваєць вирішив з’ясувати, ким був його батько за допомогою аналізу ДНК. За словами Сінді, дочки Макфарлейна, вся сім’я почала вивчати дані тесту. В одному з збігів вони виявили людини під ніком Robi737 – у незнайомця і Макфарлейна була ідентична Х-хромосома. І цим незнайомцем виявився Алан Робінсон! Робі – це його прізвисько, а 737 – модель боїнгу компанії Aloha Airlines. Робінсон теж намагався знайти своїх рідних за допомогою аналізу ДНК і аналогічної бази даних.

В середині грудня друзі з’ясували, що у них спільна мати. Макфарлейн зазначив, що це приголомшливі новини і кращий подарунок на Різдво.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.