дивись.info

Львівська ОДА придбала лінії для сортування відходів за 16 мільйонів гривень 

Львівська ОДА придбала лінії для сортування відходів за 16 мільйонів гривень 
фото ілюстративне

Придбали три лінії. Вартість однієї становить 5,4 мільйона гривень.

Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації в результаті відкритих торгів 21 грудня підписав договір з ТОВ «Хаммель-Україна» на закупівлю ліній для сортування твердих побутових відходів на полігонах. Сума договору становить 16,4 млн грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів»

Придбали три лінії. Вартість однієї становить 5,4 млн грн. У її комплектацію входить бункер для завантаження відходів, три види транспортерів, конвеєр та два сепаратори. Змонтувати все переможець торгів повинен протягом місяця з дня поставки.

Крім основної угоди, департамент підписав додаткову, за якою здійснить передоплату у розмірі 100% від суми до кінця 2017 року. Такий розмір передоплати мотивовано постановою Кабміну «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (пункт 1, підпункт 3).

Крім вищезгаданої компанії-переможця, участь у торгах брало ТОВ «Абітек-Інжиніринг» з пропозицією на 56 тис. грн дорожчою (0,33% від суми контракту). ТОВ «Абітек-Інжиніриг»  була фіктивним конкурентом на торгах для групи компаній, що продавали неякісні контейнери для сміття за завищеними цінами.

ТОВ «Хаммель-Україна» зареєстровано в селі Малехів Жовківського району, його власником є Василь Кушинський та швейцарська компанія «Асторія капітал груп ГМБХ». Держзамовлення фірма почала отримувати з липня 2017 року, і наразі їх сума становить понад 43 млн грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.