дивись.info

Олег Береза з ЛКП «Львівавтодор» перейшов до ЛКП «Львівелектротранс»

Олег Береза з ЛКП «Львівавтодор» перейшов до ЛКП «Львівелектротранс»
Фото: ЛМР

Сьогодні, 28 грудня, директором ЛКП «Львівелектротранс» призначено Олега Березу, який досі очолював ЛКП «Львівавтодор».

Представив нового керівника трудовому колективу Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства. Натомість виконувати обов’язки директора ЛКП «Львівавтодор» буде Роман Познанський, повідомили в ЛМР.

«Олег Береза – управлінець високого класу. Так як ми рухаємося до впровадження е-квитка, то саме він очолить ЛКП «Львівелектротранс», щоб той досвід, який він має на посаді директора ЛКП «Львівавтодор», він переносив і ділився ним у ЛКП «Львівелектротранс». Це дуже важливо, адже ЛКП буде перше підприємство, яке працюватиме з е-квитком. Також, зазначу, що ЛКП «Львівелектротранс» – це не тільки рухомий склад тролейбусів і трамваїв, адже це й опори, дорожнє полотно, дорожні роботи. Саме тому ми обрали кандидатуру Олега Берези, адже він зможе разом об’єднати і нове будівництво, і ремонтні роботи дорожнього полотна, і оновлення рухомого складу, і впровадження е-квитка», – зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Відтак, у ЛКП «Львівавтодор» виконуватиме обов’язки директора Роман Познанський, який до того працював заступником директора ЛКП «Львівавтодор».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.