дивись.info

В СБУ вже зібрали 393 свідчення збройної агресії Росії проти України

В СБУ вже зібрали 393 свідчення збройної агресії Росії проти України
Фото: ТСН

Служба безпеки України зібрала 393 свідчення щодо збройної агресії російських військ проти України, а також фізичного насилля та знущань над нашими громадянами в катівнях ОРДЛО.

Про це повідомили в прес-службі СБУ.

«Нові отримані докази СБУ оприлюднила на сторінках чергового інформаційного бюлетеня, присвяченого цій актуальній темі. Це вже п’яте видання, що підготовлено за результатами опитування співробітниками спецслужби ще сорока трьох українських громадян, які знаходилися у заручниках російських терористичних угруповань», – йдеться у повідомленні.

Окрім численних доказів присутності військ РФ на території України та фактів катувань громадян бойовиками, у бюлетені перелічені результати судових рішень щодо злочинних дій терористів. Варто зауважити, що багато важливих свідчень були задокументовані правоохоронцями від українських військових, що потрапили в полон через пекло під Іловайськом, факт якого так вперто замовчують кремлівські пропагандисти.

Для зручності та розширення читацької аудиторії інформаційний бюлетень розкриває свою тематику трьома мовами – українською, англійською та російською.

«СБ України готова надавати всебічну допомогу в дослідженні цих злочинів представникам міжнародних установ, зокрема правозахисним організаціям, передавши їм зібрані матеріали», – зауважив голова СБУ Василь Грицак.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.