дивись.info

За цей рік в житлових будинках Львова відремонтували 68 балконів

За цей рік в житлових будинках Львова відремонтували 68 балконів
Фото: Вголос

Впродовж 2017 року у житлових будинках Львова відремонтували 68 балконів. Усі роботи проводилися за кошти міського бюджету.

Найбільше балконів відремонтовано у Шевченківському районі – 31 балкон на суму 2,7 млн. грн, пише прес-служба ЛМР.

Зокрема, відремонтовано балкони на вул. Леонтовича, 6, вул. Огіркова, 4, вул. Підзамче, 13, вул. Богдана Хмельницького, 74, вул. Донецька, 4.

«Також цього року ми завершили ремонт трьох галерейних балконів загального користування у будинку на вул. Богдана Хмельницького, які розпочали у 2016 році. Роботи проводилися у два етапи. Перший етап – це ремонт балкону на ІІІ-му поверсі. Цей балкон ми відремонтували у 2016 році. Цього року відремонтували балкони на І-му і ІІ-му поверхах. Вартість ремонту 125 тис. грн.», – розповіла Наталія Залужна, начальник відділу житлового господарства Шевченківської РА.

Також у Галицькому районі відремонтовано дворові балкони на вул. Сєченова, 3, пр. Шевченка, 8 та ін. У Личаківському районі проведено капітальний ремонт на 2 балконах – вул. Генерала Тарнавського, 11 та вул. Личаківська, 55. У Франківському районі відремонтовано дворові балкони на вул. Городоцька, 151, 175, вул. Кропивницького, 12; та індивідуальні балкони на вул. Метрологічна, 6, вул. Гіпсова, 4 (2 балкони), вул. Кастелівка, 16. У Залізничному районі повністю завершено ремонт балконів на вул. Шараневича, 1, 7, вул. Городоцька, 68, 104, вул. Коротка, 5, вул. Марка Вовчка, 23.

Як повідомили у районних адміністраціях, роботи з ремонту балконів виконують підрядні організація. Якщо вартість ремонту перевищувала 50 тис. грн, підрядника визначали через систему електронних закупівель ProZORRO.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.