дивись.info

Експертиза підтвердила: на плівках голоси Саакашвілі й Курченка — ГПУ

Експертиза підтвердила: на плівках голоси Саакашвілі й Курченка — ГПУ

Експертиза науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ підтверджує аутентичність голосів на зафіксованих розмовах між Міхеілом Саакашвілі та Сергієм Курченком. 

Про це заявляє прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.

«Слова та фрази, які їм належать, персоніфіковані у протоколі за результатами проведення негласного розшукового заходу», – зазначає вона.

За  словами Сарган, «на теперішній час близько 15 осіб, які сприяють українським правоохоронним органам у документуванні кримінальних правопорушень М. Саакашвілі, С. Курченка, О. Динника, С. Дангадзе, допитані як свідки та перебувають під захистом держави».

Як відомо, експерти заявляли, що перша експертиза записів розмов Саакашвілі з Курченком – це є поєднання елементів різних розмов.

5 грудня ГПУ оприлюднила запис начебто розмови екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі і олігарха-втікача Сергія Курченка, на якому вони нібито домовляються про співпрацю.

4 грудня правоохоронці арештували одного з лідерів «Руху нових сил» Міхеіла Саакашвілі, керівника Київського обласного осередку «РНС» Северіона Дангадзе.

Прокуратура стверджує, що він «за узгодженням з самим Саакашвілі, звернувся через довірену особу до Курченка, що переховується від правоохоронців у Москві, з пропозицією фінансування діяльності Саакашвілі в обмін на інтереси членів злочинного угрупування».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Загрузка...