дивись.info

Під час нападу на коптську церкву в Єгипті загинули щонайменше 10 людей

Озброєний чоловік напав на коптську церкву у каїрському передмісті в п’ятницю, 29 грудня. Щонайменше десятеро осіб загинули, серед них – принаймні один поліцейський. Окрім того, нападник поранив кількох охоронців церкви. Про це повідомляє DW місцеві медіа та посадовці.

Поліція застрелила нападника на місці події, коли він намагався штурмувати церкву. Ще одного імовірного співучасника розшукують. Поки що жодне угруповання не взяло на себе відповідальності за напад.

Християни-копти становлять 10 відсотків від 93 мільйонів населення Єгипту. Коптські церкви часто стають мішенями для терористичних атак. Окрім них, жертвами терористів у Єгипті також є суфійська течія ісламу, яку ісламісти вважають єретичною. Терористи, пов’язані з угрупованням «Ісламська держава», стали частіше атакувати цивільні цілі після того, як президент Єгипту Абдель Фатах ас-Сісі наказав за три місяці викорінити ісламістів на Сінаї.

Приводом до наказу став масштабний теракт поблизу однієї з мечетей на Сінайському півострові. Внаслідок теракту загинули понад триста осіб.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.