дивись.info

У Львові більше не розпочинатимуть ремонти у грудні

У Львові більше не розпочинатимуть ремонти у грудні
Фото: Львівська міська рада

Виконавчий комітет Львівської міської ради змінив порядок проведення видатків з бюджету розвитку міського бюджету Львова, передає кореспондент Дивись.info.

Як пояснила радник міського голови Львова Вікторія Довжик йдеться про чіткі терміни погодження документів.

«Ми проаналізували чому є затримка? Є кілька причин. Довго триває погодження різних документів і стадій під час формування бюджету розвитку, починаючи від затвердження титульних списків, замовлення проекту, його оплати. Не встановлено чітких термінів всіх стадій, відколи підрядник звертається для виконання проекту, до моменту, коли буде створена комісія з визначення готовності об’єктів.  Деколи вона збирається кілька місяців. Так само довго можуть підписувати протокол, подавати документи розпорядникам на фінансування. Тому роботу над деякими проектами часто розпочинають під кінець року – у листопаді чи грудні», – поянила Вікторія Довжик.

Як заявив депутат Валерій Веремчук, через затримки з оплатою робіт, з міською радою не хочуть працювати підприємці і частина коштів бюджету розвитку залишилася невикористаною.

Згідно нового порядку комісія має зібратися протягом десяти днів, протокол повинні підписати у той самий день, якщо немає зауважень. При зауваженнях комісія повинна підписати протокол, за яким усе мають усунути за сім днів.

За словами заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа, це положення є першим кроком з дебюрократизації ремонтних робіт, щоб не виникало ситуацій, коли роботи на об’єктах, фактично тривають місяць, натомість погодження займають до півроку.

«Цим положенням ми систематизовуємо процес і заганяємо усіх у певні рамки, у певну кількість робочих днів, щоб певна інстанція виконала свої роботи», – пояснив заступник міського голови.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.