дивись.info

12-річна породілля з Борислава зізналася, хто батько її дитини

12-річна породілля з Борислава зізналася, хто батько її дитини

Батько дитини –  двоюрідний брат Тані 14-річний Остап. Він також мешкає у Бориславі. Про це розповіла мама 12-річної Тетяни, яка чотири місяці тому народила дівчинку Діану, пише «Високий замок».

За словами Ані, експертиза, яку проводила поліція, біологічного батька не виявила. Тести пройшли вітчим Тані Іван, її зведений і рідний брати.  Потім ДНК-тест здав Володя, сирота, який живе з родиною, та рідний брат Ані –  Михайло (мешкає на першому поверсі). Результат –  жоден з них не є батьком дитини. Таня тим часом вперто мовчала і не зізнавалася, хто батько.

«У поліції сказали, якщо Таня не зізнається,  визнаємо її неадекватною, дитину заберемо. Тоді вона призналася. Провели нову ДНК-експертизу, яка підтвердила, що це двоюрідний брат Тані – Остап.  Йому 14 років. Він син мого брата Михайла від першого шлюбу», – розповіла мама.

Хлопець з мамою та її співмешканцем живуть у Бориславі.

Остап зізнався, як все було. Каже, надивилися фільмів для дорослих в Інтернеті…

Розповіла Аня і про скандальні ток-шоу на одному з телеканалів, в яких вона, її донька Таня та інші член родини двічі брали участь. Каже, телевізійники їм багато чого наобіцяли, але нічого з обіцяного не виконали. Тому Аня відмовилась брати участь у третій програмі.

«Просила, аби на каналі пояснили, що нічого нам не платили. Я у Бориславі багато років живу. Мене багато людей знає. Коли грошей не маю, а хочу дітям купити ковбаси, йду в магазин – «на бороду» беру (у борг. — Авт.). Після ток-шоу мені вже у борг не давали, казали, що гроші маю, бо телеканал заплатив мені 40 тисяч грн. Я у магазині плакала і клялася, що не брала ніяких грошей. На каналі пообіцяли, що на Таню чекає сюрприз! Таня його досі чекає! Пише їм, але вони рідко відписують. Кажуть, мають багато роботи…»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.