дивись.info

Стан грунтів навколо Грибовицького сміттєзвалища погіршується

Стан грунтів навколо Грибовицького сміттєзвалища погіршується

За минулий рік Держекоінспекція у Львівській області відібрала 342 проби поверхневих вод та 68 об’єднаних проб грунтів на території Грибовицького сміттєзвалища.

За результатами  проведених досліджень поверхневих вод спостерігалися наступні тенденції:

за січень-лютий 2017 року відсутній вплив меліоративного каналу у місці сходження обвідних каналів з території сміттєзвалища на річки Малехівка. Однак, з березня по грудень 2017 року помітний незначний вплив каналу даної річки;

річка Малехівка не чинить негативного впливу на річку Полтва, оскільки дана річка зазнає забруднень вище гирла р. Малехівка;

річка Полтва чинить значний негативний вплив на якісний стан річки Західний Буг, однак цей вплив не пов’язаний із полігоном ТПВ.

За результатами досліджень відібраних проб ґрунту з червня по грудень 2017 року відзначено збільшення вмісту у ґрунтах хлоридів, кадмію, марганцю, свинцю.

«Слід зазначити, що у порівнянні з 2016 роком якісний стан поверхневих вод залишається незмінним, проте якість ґрунтів в зоні впливу полігону ТПВ ЛКП «Збиранка» протягом 2017 року погіршилась», – йдеться у повідомленні.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.