дивись.info

Депутат із Чернівців розповів, чому купив 63 квартири

Депутат із Чернівців розповів, чому купив 63 квартири
Ромео Скрипа / 0372.ua

Депутат Чернівецької міськради Ромео Скрипа прокоментував інформацію про купівлю ним 63 квартир.

Скрипа стверджує, що не купляв, а побудував будинки і реалізував у них ці квартири, пише «Українська правда».

«Тут у нас у місті я забудовник, займаюся цим бізнесом з 2007 року. Це наш сімейний бізнес, батько мій займається ним з 2003 року, тому так як я є забудовником, я будую будинки і здаю їх в експлуатацію і отримую право власності вже на себе. Оскільки я маю договір на своє прізвище, так само всі документи написані на моє прізвище, як фізична особа, тому так і виходить – 63 квартири. Потім я їх реалізую, продаю. Це мій бізнес, моя робота. Я не бачу у цьому нічого сенсаційного», – вважає депутат міськради.

Він наголосив, що ці квартири не були куплені.

«Квартири не були куплені. Я, як забудовник, повинен будувати будинки, тому я здаю в експлуатацію будинок повністю. Абсолютно всі квартири знаходяться в цих будинках, які побудувала моя будівельна фірма», – зазначив Скрипа.

Крім того, він пояснив, чому квадратний метр йому обійшовся дешевше за встановлену мінімальну ціну у Чернівцях.

«Коли було підписано договір, на той час – це був 2013-2014 рік, тоді була така встановлена ​​ціна (5 250 грн- УП) Мінрегіонбудом. У мене договір складений ще за тими цінами. Реалізація, звичайно, вище, ніж ціна Мінрегіонбуду. У цьому році Мінрегіон підняв ціну, тому я буду продавати дорожче», – сказав депутат міськради.

Як відомо, рух «Чесно» повідомляв, що депутат Чернівецької міської ради від «Блоку Петра Порошенка» Ромео Скрипа за 2016 рік придбав 71 об’єкт нерухомості, із яких – 63 квартири.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.