Комунальним підприємствам Львова не відшкодовано 117 мільйонів гривень пільг і субсидій

17738-1_large

Найбільша заборгованість перед теплопостачальними підприємствами – це 107 мільйонів гривень.

Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

«Станом на сьогодні держава не погасила 9 млн. 51 тис. грн нашим ЛКП, 107,8 млн. грн теплопостачальним підприємствам Львова – це ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго» та 170 тис. грн ЛМКП «Львівводоканал».

Ця ситуація негативно впливає на роботу комунальних підприємств. Якщо, до прикладу, взяти ЛКП, то орієнтовно 50-60% у квартплаті, яку нараховують мешканцям, становлять пільги і субсидії. А це кошти на оплату заробітної плати працівників, оплата першочергових платежів за електрику, воду та інше. Щодо теплопостачальних підприємств, то така велика заборгованість по пільгах і субсидіях не дає можливості тепловикам вчасно розраховуватися за спожитий природний газ.

Відповідно, такий стан негативно впливає як на роботу підприємств так і життєдіяльність міста», - розповіла Ірина Маруняк директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, теплопостачальні підприємства неодноразово надсилали листи в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацію «Укртеплоенерго» щодо заборгованості по пільгах і субсидіях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: