Для потребуючих у Львові організували святковий різдвяний обід

img20180107150632-01d1d64298fc367d895f529517138629

Сьогодні, в день Різдва Христового, міжнародна мирянська спільнота святого Егідія організувала у Львові різдвяний обід з потребуючими. Обід, традиційно, відбувся у храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175).

Про це повідомляє прес-центр ЛМР.

Долучився до святкового обіду і розділив з потребуючими радість Різдва міський голова Львова Андрій Садовий. Благословив обід спільною молитвою Владика Венедикт.

«Хочу подякувати Спільноті за те, що зробили цей прекрасний святковий обід. Хочу побажати вам у цьому році, щоб ваше тепло линуло дуже далеко. Щоб ви робили добро, бо це від кожного з нас залежить. Цей маленький Ісусик, який народився, просить нас, щоб ми його сприйняли і полюбили. Він просить про любов. Бажаю вам добра і процвітання. Христос народився», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Традиційно Спільнота святого Егідія відкрила двері всім, хто самотній, сумний, щоб усі були прийняті з теплом і любов’ю. Цього року за різдвяні столи сіли понад 300 осіб.

«Такі різдвяні обіди для потребуючих міста Львова вже стають традиційними у нашому храмі. Кожного року в нашому заході бере участь все більше людей. Цей різдвяний обід – це соціальний виклик для нас, адже повнота Різдва полягає в тому, що Христос приходить у цей світ в скромних становищах, одягає і приймає бідність людини. Християнський спосіб святкування Різдва полягає у тому, що Христос народжується для всіх – як для бідних, так і для багатих. Було б прекрасно, якби ми в цей день об’єднались, і між нами не було поділу, щоб ми підтримали потребуючих людей, адже в них вбачаємо нашого Спасителя», – наголосив о. Андрій Боднар, настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: