дивись.info

Британські інструктори розпочали черговий етап підготовки військових у Львові

Британські інструктори розпочали черговий етап підготовки військових у Львові
Фото: Міністерство оборони України

У Львові, на базі Навчального центру Військової служби правопорядку більше трьох десятків слухачів розпочали підготовку під опікою досвідчених інструкторів з Великої Британії.

Про це повідомили в медіа-центрі Міністерства оборони України.

Зазначається, що впродовж двох тижнів військові правоохоронці вдосконалюватимуть професійну майстерність, набуватимуть нових знань та навичок з ведення оборонних дій в міських умовах та протидії саморобним вибуховим пристроям.

Як розповів начальник Центру майор Олег Керницький відкриття чергового етапу навчання засвідчує незворотність реформ в оборонній сфері нашої держави та наближення наших Збройних Сил до найкращих європейських стандартів.

«Наші військовослужбовців здобули чималий досвід здійснення професійної діяльності в районі проведення антитерористичної операції і, переконаний, вони мають чим поділитися із нашими міжнародними партнерами», – додав він.

Варто зазначити, що іноземні інструктори співпрацюють з оборонним відомством в межах операції «Орбітал» і вже провели чимало різнопланових тренінгів та курсів для українських військовослужбовців.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.