дивись.info

ЛОДА запускає консультаційний центр для аграріїв

ЛОДА запускає консультаційний центр для аграріїв
Фото: Город Х

15 січня при Львівській облдержадміністрації почне працювати консультаційно-дорадчий центр у сфері агропромислового виробництва.

Про це під час брифінгу, 10 січня, повідомила Наталія Хмиз, директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, інформує Дивись.info.

15 січня при Львівській облдержадміністрації почне працювати консультаційно-дорадчий центр у сфері агропромислового виробництва. За словами директорки профільного департаменту, його робота буде спрямована на підтримку, інформування та забезпечення «усесторонніми знаннями наших аграріїв, а також безпосередньо сільського населення».

«З понеділка на постійній основі, щодня, звертаючись чи за телефонами, чи безпосередньо у цей центр, наші аграрії, селянські господарства, харчопереробні підприємства та інші зможуть отримати відповіді на всі запитання, з якими ми довгий час стикаємося, — пояснює Наталія Хмиз. — Це питання, які стосуються земельних відносин, які стосуються аграрних формувань у податковій площині, питання державної і обласної програм підтримки, які сьогодні можуть отримати наші аграрії. Дуже багато людей стикаються з питаннями, які стосуються легалізації пайових земельних ділянок, а також їх правомірного використання. На все це можна отримати відповіді у центрі».

Контактний телефон центру: 0968738860. Адреса: м. Львів, проспект В. Чорновола, 57, 5 поверх. Електронна пошта: [email protected].

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.