дивись.info

Сьогодні активісти можуть заблокувати кордон

Сьогодні активісти можуть заблокувати кордон

Сьогодні, 10 січня, активісти анонсують блокування доріг, що ведуть до кордону з Польщею.

За попередньою інформацією, поширеною в соціальній мережі Facebook та ЗМІ, 10 січня заплановано блокування доріг, що ведуть до пунктів пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення, розташованих на Львівщині, зокрема, «Рава-Руська – Гребенне», «Краковець – Корчова» та «Шегині – Медика».

Про це повідомили у ТО ДФС у Львівській області.

«Такі акції спрямовані на те, аби привернути увагу щодо змін в оподаткуванні митними платежами товарів, які переміщуються через митний кордон України громадянами, а також інші зміни в законодавстві, які набрали чинності з 1 січня 2018 року», – повідомляють у ДФС.

У зв’язку з цим керівництво Львівської митниці ДФС просить громадян, які планують подорожі за кордон, врахувати зазначене та слідкувати за інформацією, розміщеною на сторінці ГУ ДФС у Львівській області в соціальній мережі Facebook та на його субсайті.

«Водночас нагадуємо особам, які планують проведення цих акцій, що блокування доріг є протизаконним та неприйнятним. Також такі дії створюють незручності для інших громадян, які перетинають державний кордон України, завдають втрат суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, впливають на зменшення надходжень коштів до Держбюджету України, зокрема на фінансування соціальних виплат та поточний ремонт доріг.

У зв’язку з цим керівництво митниці просить громадян утримуватись від можливо неправомірних дій та висловлювати свої протести в іншій формі, не порушуючи законів України», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Зміни до Податкового кодексу: що, як і скільки можна ввозити в Україну з-за кордону

Нагадаємо, в Україні змінилися правила безподаткового ввезення товарів з-за кордону.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.