дивись.info

Як у Гарнізонному храмі колядували військовий оркестр та церковний хор (фоторепортаж, відео)

Як у Гарнізонному храмі колядували військовий оркестр та церковний хор (фоторепортаж, відео)

Вчора, 9 січня, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) провели святковий концерт за участі військового оркестру 2-ї Галицької бригади Національної гвардії України та хору «Dominus» Храму Івана Хрестителя.

Як розповів Вовк Роман, диригент військового оркестру Національної гвардії, крім колядок для глядачів приготували й українську музику: «Колядки будуть всім відомі, буде їх дуже багато як у виконанні хору, так і спільно з оркестром. Ми підготували крім колядок українську музику, яка підходить сьогодні по тематиці і загалом не так забуту українську музику. У зв’язку із виступом у храмі у нас буде новий досвід щодо акустики, щодо звучання».

Андрій Волошин, керівник і диригент храму «Domіnus» Храму Івана Хрестителя розповів, що серед традиційних колядок для концерту підготували прем’єру: «Це вже другий рік поспіль ми разом колядуємо із оркестром Національної гвардії. Це надзвичайно гарно й потужно, надзвичайно. Колядки граємо традиційні, авторські, а є ще прем’єри. Мова йде про колядку, яку аранжував Богдан Довгань у Золочеві, вона звучатиме вперше і завершуватиме виступ».

Вже сьогодні музиканти вирушили в Рівне, аби заспівати колядок там. 12 січня запланований виступ у філармонії в Тернополі і на Йордан, 19 січня, буде у храмі Івана Хрестителя на Сихові, а також у військовій частині Національної гвардії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.