дивись.info

Ощадбанк скасував комісію при здійсненні платежів за комунальні послуги онлайн

Ощадбанк скасував комісію при здійсненні платежів за комунальні послуги онлайн
Фото: 24 Канал

Клієнти Ощадбанку з 10 січня 2018 року можуть оплачувати будь-які рахунки, в тому числі за житлово-комунальні послуги, у WEB- та mobile-банкінгу «Ощад 24/7» без жодних комісій.

Про це повідомили в прес-службі банку.

«З 10 січня 2018 року клієнти Ощадбанку можуть оплачувати будь-які рахунки, в тому числі за житлово-комунальні послуги, у WEB- та mobile-банкінгу «Ощад 24/7» без жодних комісій», – йдеться у повідомленні.

У банку зазначають, що здійснювати оплату товарів та послуг за реквізитами будь-якої компанії на рахунки, відкриті в українських банках, можливо з власного карткового або поточного рахунку, відкритого в Ощадбанку. Система передбачає створення шаблонів, а саме заповнення реквізитів лише один раз і подальше їх використання для швидкої оплати. Крім того, можна створити платіжне доручення – регулярний автоматичний платіж, наприклад, щопонеділка або кожного 20 числа.

«Вже майже 2,4 млн клієнтів користуються одним з найкращих онлайн-банкінгів України – «Ощад 24/». Протягом року проведено величезну роботу: впроваджено нові сервіси, вдосконалено користування системою та підвищено захист платіжних карток. Відтак, за рік маємо приріст у 1,2 млн користувачів. Основні послуги Ощадбанку доступні онлайн», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.