дивись.info

Уоррен Баффетт спрогнозував «поганий кінець» ринку криптовалют

Уоррен Баффетт спрогнозував «поганий кінець» ринку криптовалют

Відомий американський інвестор Уоррен Баффетт вважає, що ажіотаж навколо криптовалют нічим хорошим не закінчиться. Сам він відмовляється вкладати в те, про що «нічого не знає». 

Один з найбагатших людей в світі, американський інвестор Уоррен Баффетт вважає, що поголовне захоплення біткоінами і криптовалютами закінчиться погано. Такими прогнозами інвестор поділився в інтерв’ю телеканалу CNBC.

«З приводу криптовалют в цілому я можу сказати майже напевно, що їх чекає поганий кінець», – сказав Баффетт. «Коли або як це станеться, я не знаю», – додав він.

«Якщо б я міг купити п’ятирічний пут-опціон по кожній з криптовалюта, я б з радістю це зробив, але я ніколи б не вклав ні цента в короткі позиції по ним», – сказав Баффетт.

Кажучи конкретно про ф’ючери на біткоіни, якими в грудні почали торгувати чиказькі біржові оператори CME Group і Cboe Global Markets, Баффетт сказав, що не збирається їх купувати.

«У нас їх немає, ми ніколи не відкриємо позиції по ним», – уточнив інвестор.

«У мене досить проблем з речами, про які, як я думав, що щось знаю», – сказав Баффетт. «Навіщо мені відкривати довгу або коротку позицію по тому, про що я взагалі нічого не знаю», – пояснив свою позицію інвестор.

За даними CoinDesk, біткоіни в середу ввечері торгуються вище позначки $ 14 тис., Його капіталізація становила $ 243 млрд. За минулий рік ця цифрова валюта виросла більш ніж на 1500%. Однак останні тижні були для криптовалюта невдалими – ще в середині грудня він коштував $ 19 тис. За «монету».

Стан 87-річного Уоррена Баффета, власника і керівника холдингу Berkshire Hathaway, згідно лічильнику Forbes Real Time, становить $ 87,9 млрд (це третій показник серед бізнесменів світу).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.