дивись.info

Понад третина пасажирів львівських маршруток — пільговики

Понад третина пасажирів львівських маршруток — пільговики

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив граничні коефіцієнти співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд у громадському транспорті. 

Про це передає кореспондент Дивись.info.

«Затвердити граничні коефіцієнти співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд у транспорті загального користування у м. Львові: підприємствам автомобільного транспорту, які обслуговують міські автобусні маршрути (автобуси) – 0,59. Львівському комунальному підприємству «Львівелектротранс» (трамваї, тролейбуси) – 1,9», – йдеться у рішенні виконкому.

«Якщо коефіцієнт 0,59, то у відсотках це десь 34-37 % пільговиків від загальної кількості пасажирів. Цей коефіцієнт ми встановлюємо відповідно до статистичної інформації. У кінці 2017 року ми визначили, що управління транспорту буде замовником щодо питань з вивчення пасажиропотоків та стратегії розвитку транспорту. А поки ця стратегія буде розроблятися, ми прийняли рішення про ці граничні коефіцієнти, щоб мати на основі чого відшкодовувати перевізникам за пільгові перевезення пасажирів», – пояснив в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.