дивись.info

Із Сирії передали про газову атаку в передмісті Дамаска

Із Сирії надходять повідомлення про нову газову атаку в Східній Гуті, передмісті Дамаска, пише ВВС Україна.

Активісти передають, що жителі того району відчули характерний для зарину запах невдовзі після ракетного удару, завданого урядовими військами по Східній Гуті.

За повідомленнями лікарів, за медичною допомогою звернулися шестеро людей з ознаками отруєння газом.

Приблизно 400 тисяч жителів Східної Гути залишаються на території, обложеній урядовими військами, допомогу яким надають російські військові. ООН назвала ситуацію в Східній Гуті катастрофічно.

З початку громадянського конфлікту в Сирії у березні 2011 року його сторони неодноразово звинувачували одна одну у використанні хімічної зброї. Найчастіше йшлося про атаки із застосуванням зарину. Факти застосування зарину під час деяких атак підтвердили міжнародні організації.

Повстанці, активісти і низка країн неодноразово звинувачували у використанні зарину урядові сили, проте офіційний Дамаск послідовно заперечує звинувачення в застосуванні хімічної зброї.

Цього тижня верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Хусейн заявив, що в Східній Гуті тільки за перші десять днів 2018 року жертвами нової хвилі повітряних атак і наземних операцій стали щонайменше 85 цивільних.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.