дивись.info

Трамп у чудовій формі, – Білий дім

Дональд Трамп має «бездоганне здоров’я» – про це повідомив лікар американського лідера у Білому домі після того, як йому провели перший від початку президентства медичний огляд, пише ВВС Україна.

За словами Ронні Джексона, військові медики оглядали пана Трампа впродовж трьох годин у п’ятницю, і все пройшло «винятково добре».

Поки що він зробив лише коротку заяву, але пообіцяв розповісти про все у деталях у вівторок.

Огляд не передбачав жодних психіатричних тестів, але після нещодавнього виходу суперечливої книги про американського президента дискусія щодо його психічного здоров’я пожвавилася.

За словами автора книги Майкла Волффа, у Білому домі Дональда Трампа сприймають як дитину, яка потребує «негайного винагородження».

У відповідь президент США сказав, що в тій книзі «повно брехні», а держсекретар Рекс Тіллерсон заперечив закиди про те, що психічний стан Дональда трампа погіршується.

Результати п’ятничного огляду перегукуються із заявою Гарольда Борнштейна – багаторічного особистого лікаря американського лідера – який перед виборами у 2015 році сказав, що його пацієнт буде «найздоровішою людиною, будь-коли обраною президентом».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.