дивись.info

До українця в квартиру вдерлися злочинці з ножами, щоб вкрасти 15 біткоїнів

До українця в квартиру вдерлися злочинці з ножами, щоб вкрасти 15 біткоїнів

Потерпілий був веб-дизайнером і отримував зарплату в криптовалюті. 

Невідомі вимагали, щоб він перевів на їхній електронний гаманець біткоїни. В судовому реєстрі з’явилася справа з клопотанням слідчих про тимчасовий доступ до речей і документів осіб, які напали на веб-дизайнера з метою заволодіти 15 біткойнами, які знаходилися в його електронному гаманці. Про це повідомляє Opendatabot, платформа для роботи з відкритими даними.

28 грудня слідчий подав клопотання в Харківський суд про тимчасовий доступ до речей і документів осіб, які пограбували громадянина на 15 біткоїнів, передає Opendatabot

У судовому рішенні вказується, що потерпілий був веб-дизайнером і отримував зарплату в криптовалюті. 20 грудня двоє невідомих проникли до його квартири й, погрожуючи постраждалому ножем, вимагали, щоб він перевів на їхній електронний гаманець біткоїни.

Після цього двоє злочинців зв’язувалися з потерпілим по телефону і стверджували, що біткоїни їм не надійшли й погрожували розправою. На підставі цього суд задовольнив вимогу слідства отримати доступ до речей підозрюваних. Але слідство все ще триває.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.