дивись.info

У Литві запустили проект Vatnikas — аналог українського сайту «Миротворець»

У Литві запустили проект Vatnikas — аналог українського сайту «Миротворець»

Патріоти Литви запустили власний аналог українського сайту «Миротворець», у списках якого вже значиться більше сотні «небезпечних елементів».

Про це йдеться в повідомленні їхніх українських однодумців в Facebook.

«Центр “Миротворець” вітає литовських націоналістів з відкриттям сайту “Vatnikas”. Наші співробітники готові надати методичну допомогу і поділитися багаторічним досвідом відлову російського і проросійського деструктивного ватного елемента», – йдеться в повідомленні.

На даний момент на порталі vatnikas.lt («Ватники») фігурують 153 «ворога литовського народу». Примітною рисою сайту є те, що в ньому є звичайні громадяни Литви, помічені в сепаратистських висловлюваннях або діях.

Серед тих, хто потрапив у так зване «Чистилище» (розділ Sąrašas), є відомі політики Литви: наприклад, глава «Соціалістичного народного фронту Литви» Гедрюс Грабаускас. Крім того, до «ворогів» віднесені ліві активісти, деякі громадські діячі та журналісти, які займають проросійську позицію.

Так, в «чорному переліку» фігурують екс-начальник литовського «Соцфронту», нардеп Клайпедської держдуми, лідер проросійського громадського об’єднання “Будемо єдині” та інші.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.