дивись.info

У міській раді похвалилися проданими рекламними площами в електротранспорті

У міській раді похвалилися проданими рекламними площами в електротранспорті

15 січня на інтернет-платформі «Prozorro.Продажі» успішно завершився аукціон з продажу 12 лотів рекламних площин на зовнішній частині кузовів міських трамваїв.

Про це повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

За даними платформи Prozorro, ЛКП «Львівелектротранс» – це перше підприємство в Україні, яке розпродало рекламні площини на своїх транспортних засобах на публічному аукціоні.

«Середній показник зростання ціни від початкової суми становить – 112,5%, показник участі в аукціонах становить 4,5 пропозиції та показник зростання ціни зупинився на високій позначці 112,5%.

В одному випадку (лот №12) торги були оголошені повторно, через технічний збій за нез’ясованих причин.

У результаті торгів рекордною стала сума 255 тисяч гривень на місяць за лот №5 (15 трамваїв), що зросла від стартової позиції на 150 тисяч гривень.

Відтак, рекламні площі на міських трамваях отримали 5 українських компаній. Серед них ПП «Західно-Українська Рекламна Компанія «АртПром», ТзОВ «БРОК», ТОВ «Укрмедіатренд», ФОП Акопян Віталій Григорович та ФОП Сьомбак Володимир Васильович.

У найближчі дні, після завершення усіх процедур та підписання протоколів аукціону, з компаніями-переможцями буде укладено відповідні договори про розміщення реклами», – повідомив Іван Бондар, речник ЛКП «Львівелектротранс».

Аукціон з продажу рекламних площин на міських тролейбусах оголосять згодом.

Нагадаємо, вперше у Львові ЛКП «Львівелектротранс» виставив 12 лотів, де було 89 одиниць транспортних засобів – трамваїв, на публічний аукціон на платформі «Prozorro.Продажі». Аукціон з продажу рекламних площ на трамваях відбувся 15 січня. З 5 січня і до 14 січня тривала реєстрація учасників.

Усі трамвайні вагони були згруповані за певними лотами, на яких передбачено три формати брендування рекламою. Перший – частковий формат (лише борти вагона) – ціна стартувала від 7 тис. грн в місяць на одному вагоні. Другий – середній формат (борти разом з вікнами) – ціна стартувала від 12 тис. грн. Третє – повне брендування – ціна стартувала від 17 тис. грн.

Площини у нових та капітально відремонтованих трамваях не планують віддавати для реклами.