дивись.info

Як депутати голосували за законопроект про реінтеграцію Донбасу (інфографіка)

Як депутати голосували за законопроект про реінтеграцію Донбасу (інфографіка)

Верховна Рада України сьогодні ухвалила законопроект «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях».

Відзначимо, що згідно з прийнятим документом, Україна не визнає тимчасову окупацію територій Донбасу, а Росія несе відповідальність за моральний і матеріальний збиток, заподіяний Україні. Свої голоси «за» віддали 280 нардепів, 36 виступили проти, 2 – утрималися. Аналітики «Слова і Діла» розбиралися, як голосували за законопроект фракції та групи.

З фракції «Блоку Петра Порошенка» законопроект підтримали 123 нардепи, 4 – не голосували, а 11 – були відсутні. «Народний фронт» віддав 76 голосів, а об’єднання «Самопоміч» – 22.

За законопроект проголосували 16 позафракційних парламентарів із 52 (троє виступили «проти», один утримався, 18 – не голосували, а 14 – були відсутні). Відзначимо, проти проголосували Віктор Балога, Петро Балога та Сергій Мельничук, а утрималася Надія Савченко.

За документ також проголосували 17 депутатів із Радикальної партії Олега Ляшка, 15 – із «Батьківщини» і 10 – із «Волі народу».

Група «Відродження» в момент голосування майже всім складом була відсутня в сесійній залі. З 25 нардепів 23 не було, один виступив «за», а ще один – утримався. «Опозиційний блок» очікувано виступив проти ухвалення документа в повному складі: 33 – проти, 4 – не голосували, ще 6 – не було.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.