дивись.info

САП скерувала до суду обвинувальний акт щодо посадовців Концерну РРТ

САП скерувала до суду обвинувальний акт щодо посадовців Концерну РРТ

Прокурори САП скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом розтрати службовими особами грошових коштів Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

Про це повідомили в САП.

Під час досудового розслідування встановлено, що службові особи Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (в подальшому – Концерну РРТ) з метою розтрати грошових коштів уклали договори про виконання робіт з розробки технічної документації із землеустрою щодо земельних ділянок, які не перебували або перебували лише частково у користуванні Концерну РРТ, з подальшою сплатою на користь підрядника грошових коштів, належних Концерну РРТ, за розроблену технічну документацію, яка не відповідала вимогам законодавства та не могла бути використана. Вказаними діями Концерну РРТ спричинена шкода у сумі 976 179 грн.

Дії директора Концерну РРТ та директора товариства з обмеженою відповідальністю кваліфіковані за ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України, а начальника сектору з контролю за використанням державної власності Концерну РРТ за ч. 5 ст. 191 КК України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.