дивись.info

У Західноукраїнському дитячому центрі відкрили оновлене відділення онкогематології

У Західноукраїнському дитячому центрі відкрили оновлене відділення онкогематології

На ремонт благодійники витратили мільйон гривень.

19 січня у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі відкрили оновлене відділення онкогематології, інформує Дивись.info. Завдяки коштам благодійного фонду «Запорука» тут оновили ¼ частину.

У відділенні пофарбували стіни, застелили підлогу натуральним лінолеумом, розмалювали стіни і встановили LED-освітлення. Крім того, облаштували нову їдальню для дітей і куточок для ігор.

«Ми витратили приблизно мільйон благодійних гривень коштами, роботами і матеріалами. А зробили, щоби діти, які мають ослаблений імунітет, могли лікуватися у здорових умовах, — каже Ярина Хомцій, керівниця проектів благодійного фонду «Запорука». — Ми хотіли не просто відремонтувати відділення, а зробити це за кращими європейськими і світовими стандартами. Більше року ми над цим працювали і 4 місяці була закрита частина відділення. Тому сьогодні реально велике свято».

За словами директорки департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак, впродовж 25 років у відділенні гематології не проводилося ремонту, хоча це і єдине відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії на всю область.

«Після високоінтенсивної хіміотерапії у дітей дуже ослаблений імунітет і будь-які інфекції небезпечні. Саме тому ми створюємо для них чисті, майже стерильні умови», — зазначає Андрій Синюта, головний лікар Західноукраїнсього спеціалізованого дитячого медичного центру.

Варто зазначити, що за рахунок обласного бюджету у відділенні замінили вікна, оскільки наразі ЛОДА реалізує програму з енергозбереження.

Благодійники кажуть, що зібрати кошти було непросто, але зупинятися на досягнутому не планують. Вже цього року будуть збирати кошти, щоби відремонтувати решту відділення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.