дивись.info

Київ лідирує в Україні за рівнем зарплат — служба зайнятості

Київ лідирує в Україні за рівнем зарплат — служба зайнятості

У 2017 році найвищі зарплати в Україні були в Києві. 

Про це повідомив в.о. голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко, передає Укрінформ.

«В 2017 році ситуація на ринку праці в Україні була напруженою. Поряд з проблемами легалізації ринку праці, звичайно, впливали на ринок праці України процеси міграції. Величезною проблемою трудової міграції є низький рівень заробітної плати в багатьох галузях», – сказав Ярошенко.

За його словами, найвищі зарплати в Україні в 2017 році були в Києві. Також він зазначив, що значно підвищилася середня зарплата в Закарпатській області.

«Ми маємо абсолютно різний рівень заробітної плата по регіонах. Найвища заробітна плата в Києві – 11 тисяч 643 грн, потім йдуть Київська область, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська. Після Одеської та Миколаївської йде Закарпатська область – 6 тисяч 700 грн»,  – зазначив він.

Ярошенко додав, що на Закарпатті відбуваються великі міграційні процеси і відтік робочої сили, тому «рівень зарплати в Закарпатській області почав зростати через бажання роботодавців утримати кваліфікованих співробітників».

Він зазначив, що найнижчі зарплати у 2017 році отримували медсестри, лікарі, вчителі, вихователі.

«На сьогодні найнижча заробітна плата – це медсестри, лікарі, вчителі, вихователі. Це 3 тисячі 700 грн за даними Держстату», – додав він.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.