дивись.info

Військовий нейрохірург із Червонограда отримав президентську стипендію

Військовий нейрохірург із Червонограда отримав президентську стипендію

Президент України відзначив представників охорони здоров’я, призначивши державну стипендію. Серед них – військовий лікар, 39-річний виходець із Червонограда, лікар-нейрохірург нейрохірургічного відділення Комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова Роман Савка, інформує Нео Радіо.

«Президентська стипендія стала подарунком. Відповідний указ глава держави підписав в останні дні 2017 року. Подання на цю державну відзнаку здійснив Департамент охорони здоров’я області. Приємно було отримати вітання з цієї нагоди від колег, друзів і, звичайно, рідних. Проте роботи, як і було – чимало», – сказав Роман Савка.

Майор медичної служби Роман Савка майже два з половиною роки тому демобілізувався зі Збройних Сил України. Він проходив службу в 66-му мобільному госпіталі, який базувався у місті Красноармійську Донецької області та приймав поранених з Пісків, Мар’їнки, Авдіївки, Опитного.

«Ми й досі зустрічаємось із колегами-лікарями, з якими пліч-о-пліч працювали у військовому госпіталі на сході. Підтримуємо зв’язки, спілкуємось. Це, напевно, ще одна дружна родина. Проте, хроніку новин із передової й досі важко сприймати спокійно. Більше того, розумію, що швидке вирішення конфлікту не передбачається. Бажаю нам усім, щоби якнайшвидше закінчилась війна!» – розповів пан Роман.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.