дивись.info

На «Берлінале» Україна відправить фільм «Коли падають дерева»

На «Берлінале» Україна відправить фільм «Коли падають дерева»

Повнометражний дебютний фільм Марисі Нікітюк «Коли падають дерева» відібрано до конкурсної програми Panorama Berlinale 2018 Берлінського міжнародного кінофестивалю (Берлінале).

Про це повідомила компанія-виробник фільму «Директорія Кіно», яка зазначила, що це і буде світова прем’єра картини: «Для всієї творчої групи фільму це визначна подія, яка сприяє визнанню українського кінематографа на міжнародному рівні і продовжує успіхи українських кінематографістів останніх років».

«Берлінале» є одним із найвпливовіших у світі кінофестивалів класу «А». Цього року він пройде з 15 по 25 лютого у Берліні (Німеччина).

Фільм створюється міжнародною командою за підтримки Держкіно. Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Українське кіно має великий досвід як участі у Берлінському кінофестивалі, так і отримання його нагород. Проте це вперше участь у «Берлінале» бере український фільм режисера–дебютанта у повному метрі. Я радий, що Держкіно підтримало цей проект, і впевнений, що його фестивальне життя буде гучним. Бажаю успіху!».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.