дивись.info

На сайті Президента з’явилася петиція щодо збільшення зарплатні медикам

На сайті Президента з’явилася петиція щодо збільшення зарплатні медикам

Медичні працівники перестали очікувати, поки Кабмін ініціює збільшення зарплат медикам та через петицію намагаються звернутись за рішенням до президента, пише Медпросвіта.

Протягом останніх двох років рівень зарплатні у кваліфікованих медиків, а саме медсестер та лікарів, залишався на одному рівні без змін. Після того, як Кабінет Міністрів України збільшив мінімальну зарплатню в Україні, медики очікували на перегляд тарифної сітки, але її вирішили залишити фактично без змін. Таким чином виникла «зрівнялівка», коли кваліфіковані медичні кадри з освітою отримують зарплатню на рівні сторожа чи санітара.

«Шановний пане президенте. В якій країні медик отримує 100 доларів зарплати? Можливо, десь в Африці скажете ви, ні, навіть там вона вище. За новими посадовими окладами з 1 січня 2018 року ставка медичної сестри 2700 грн, з вищою категорією 3200, у лікаря без категорії стільки ж! У лікаря з вищою категорією близько 4000 грн!!! Чи не є це ганьбою на весь світ?», — йдеться в тексті петиції, яку розмістив Кудімов Віталій Ігорович ще 19 січня 2018 року.

Наразі петицію підписали лише 236 осіб 25 тисяч необхідних для того, щоб петиція дійшла до президента та він був забов’язаний відповісти на неї.

Проголосувати за петицію можна за наступним посиланням: Петиція.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.