Вік коханню не завада: на Львівщині 50-річна жінка народила дитину

20170725140706

На Львівщині у 60-річного Ігоря Бандровського і його 50-річної дружини Рити народилася дитина. Дівчинка з’явилася на світ абсолютно здоровою і вже має ім’я – Анна-Марія.

Про це повідомляє СТБ.

«Були у нас випадки і 40 років, і 42, і 45, але 50 – це вперше. Ми шляхом кесаревого розтину народили красиву, здорову дівчинку Анну-Марію, вагою 3900 грамів і ростом 56 сантиметрів, і щасливо через 6 діб маму і дитину виписали додому», – розповіла заввідділенням Старосамбірської лікарні Орися Бронецька.

Зазначається, що для чоловіка це перша дитина, а у жінки вже є дорослий син і навіть онук. Перший місяць батько боявся навіть підійти до колиски з донькою, а тепер вже може самостійно і погодувати дитину, і памперс поміняти.

До слова, познайомилися Ігор і Рита 12 років тому у Донецьку. Після початку війни чоловік умовив дружину переїхати до нього на Львівщину.

Тепер чоловік жартує, що повинен прожити ще стільки ж, щоб дочекатися онуків і поняньчити їх.

«Тепер я повинен жити 100 років – іншого варіанту немає. Тільки, може, другого сина народити. Але тоді треба щось робити –є вітаміни якісь, напевно», – розповів новоспечений батько.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: