Українські біатлоністи потрапили до ТОП-10 на Чемпіонаті Європи

127951

Артем Прима та Дмитро Підручний прийшли із п'ятим та восьмим результатом.

В італійському місті Ріднау завершилася спринтерська гонка серед чоловіків у рамках Чемпіонату Європи з біатлону. До десятки найсильніших спортсменів потрапили одразу двоє українських біатлоністів. Про це йдеться на офіційному сайті змагань.

Як стало відомо, на п'ятому місці у турнірній табличці опинився українець Артем Прима, на восьмому – Дмитро Підручний.

Так, Прима не припустився жодного промаху на вогневих рубежах, але за швидкістю проходження дистанції поступився переможцю на 38,6 секунди.

Натомість Підручний припустився одного промаху, подолав штрафне коло і його підсумкове відставання склало 47,9 секунди.

Ще четверо українців, які брали участь у змаганнях, посіли такі місця:

• Сергій Семенов – 29-е місце (1 промах, +1 хвилина);
  • Руслан Ткаленко – 36-е місце (2 промахи +1.46);
  • Артем Тищенко – 63-е місце (1 промх, +2.26,);
  • Андрій Доценко – 80-е місце (2 промахи, 2.50).

А от перше місце змагань виборов Андрій Расторгуєв з Латвії. Він подолав дистанцію за 24 хвилини і 3 секунди (з одним промахом). «Срібло» виборов Олександр Логінов з Росії (1 промах, +5,5 сек. відставання), а «бронзу» – Красимір Анев з Болгарії (0 промахів; 24,5 секунди відставання).