дивись.info

Wi-Fi у поїздах та на вокзалах може стати платним

Wi-Fi у поїздах та на вокзалах може стати платним
Фото: 24 Канал

«Укрзалізниця» розглядає варіанти монетизації послуги Wi-Fi на вокзалах та у поїздах. Один з них – показ реклами при підключенні.

Про це розповів в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, пише «112 Україна».

«Wi-Fi на сьогоднішній день забезпечені поїзди категорії «Інтерсіті+». Ми продовжуємо роботу, пов’язану з поліпшенням якості сигналу і з якістю пропускної здатності трафіку. Тут є один принциповий момент, на який ми все не наважимося. Ви знаєте, що на сьогоднішній день це безкоштовна послуга. У той же час у більшості країн Європи, де в поїздах надається послуга Wi-Fi, вона платна», – сказав Кравцов.

За його словами, в «Укрзалізниці» є кілька варіантів розвитку в цьому напрямку. Один з них – залишити послугу безкоштовною і покращувати якість мережі в нинішніх умовах, другий – зробити її платною.

У відповідь на питання, чи будуть брати плату за ключ, Кравцов уточнив: «Ключ, пароль, QR-коди – можливі різні підходи. Можливий захід банківською карткою, концепція є».

Ще один варіант – використання реклами.

«Такий підхід дозволяє окупити витрати на розгортання мережі. Приклади цього вже є – в аеропортах. І ми плануємо реалізацію такої концепції на залізничних вокзалах. Отримуючи півгодинний часовий або десятихвилинний доступ до мережі, пасажир отримує рекламний контент, який оплачується рекламодавцем», – пояснив Кравцов.

Він зазначив, що рішення залежить від переговорів з підрядниками і економічних умов. За його словами, цей проект хочуть реалізувати без додаткових витрат для УЗ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.