дивись.info

Керівник ДМС сказав, коли зникнуть черги за закордонними паспортами

Керівник ДМС сказав, коли зникнуть черги за закордонними паспортами

Зараз у чергах за паспортами стоять майже 800 тисяч українців.

Багатотисячні черги на отримання закордонних паспортів повинні зникнути у квітні 2018 року. Про це заявив керівник Державної міграційної служби України Максим Соколюк під час річної підсумкової колегії МВС, повідомляє ТСН.

«Всього 2017 року міграційною службою було видано понад 4 млн закордонних паспортів – це вдвічі більше, ніж 2016-го. Суттєве перевищення попиту спричинило чергу, яка на 15 січня цього року сягнула 775 тис. осіб. Введення в експлуатацію нових потужностей з друку бланків паспортів на поліграфкомбінаті “Україна” дозволить ліквідувати чергу до початку квітня 2018 року», – наголосив він.

За словами Соколюка, нині документи на виготовлення закордонних паспортів приймають 65 центрів.

Окремо очільник ДМС повідомив, що за минулий рік було видано понад 1 млн паспортів громадянина України у формі ID-карток, що в чотири рази більше, ніж за 2016 рік.

Як зазначив Соколюк, у найближчій перспективі українці зможуть в’їжджати за ID-картками не лише до Туреччини, а й до Молдови і Грузії.

Нагадаємо, у грудні на поліграфічному комбінаті «Україна» в черзі перебували понад 600 тис. заявок на біометричні паспорти, натомість він виготовляє лише близько 300 тис. паспортів на місяць.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.