дивись.info

Львівські депутати розподілили 55 мільйонів обласного природоохоронного фонду

Львівські депутати розподілили 55 мільйонів обласного природоохоронного фонду

Депутати Львівської обласної ради розподілила 55 млн грн коштів обласного фонду охорони навколишнього природоохоронного середовища на природоохоронні заходи, які будуть здійснюватися у 2018 році, передає кореспондент Дивись.info.

Зокрема, сформовано перелік із 64 природоохоронних заходів на загальну суму 50147,0 тис. грн та передбачено співфінансування 3 проектів МТД на загальну суму 5180,0 тис. грн, залишено нерозподіленими 10173,0 тис. грн.

Кошти скерують на реалізацію заходів із розвитку та розширення територій природно-заповідного фонду, проведення заходів, спрямованих на запобігання знищенню чи пошкодженню природних комплексів територій та об’єктів природно-заповідного фонду, здійснення заходів, пов’язаних із відтворенням та охороною природних ресурсів, будівництво, реконструкція чи ремонт споруд для очищення стічних вод, системи роздільної каналізації, каналізаційних мереж і споруд на них, проведення заходів щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок, а також заходів для боротьби з шкідливою дією вод; благоустрій водойм, рекультивація порушених земель та територій полігонів твердих побутових відходів (сміттєзвалищ), проведення заходів із захисту від підтоплення і затоплення територій, сільськогосподарських угідь та ін. об’єктів, будівництво (реконструкція) гідротехнічних, берегозакріплювальних, протизсувних, протиобвальних споруд.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.