дивись.info

Львівський виконком почав формувати управляючі компанії

Львівський виконком почав формувати управляючі компанії

Виконавчий комітет ЛМР затвердив типовий штатний розпис для  муніципальних управляючих компаній «Господар», «Дім», «Управитель», які були утворені шляхом припинення та перейменування ЛКП «№ 500», ЛКП «№ 504», ЛКП «507», ЛКП «За Замком».

Про це передає кореспондент Дивись.info.

Як пояснив заступник міського голови Сергій Бабак, рішення є черговим кроком для створення муніципальних управляючих компаній на базі Личаківського району.

«Коли ми пішли на такий інноваційний крок, мабуть, перші в Україні, то прийняли рішення, що спочатку створюємо муніципальні управляючі компанії на базі Личаківської районної адміністрації, дивимося плюси і мінуси, відпрацьовуємо весь механізм і потім, за прикладом Личаківського району, підуть інші райони. Тому, сьогоднішнє рішення – це черговий крок для оптимізації роботи і переходу до ринкових умов роботи, де зарплати працівників ЛКП залежать від виконання їхніх функцій – збору коштів і цілого комплексу обов’язків, – розповів заступник міського голови.

За його словами, за рахунок оптимізації кількості персоналу з’явилася можливість збільшити заробітну плату для працівників цих підприємств. Так, директор зможе отримувати понад 11 тис. грн, головний інженер та головний бухгалтер  – до 10 тис. грн, майстер-– 7 тис. грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.