дивись.info

«Житла там не буде точно», — Чаплінський про скандальну ділянку на вулиці Мазепи

«Житла там не буде точно», — Чаплінський про скандальну ділянку на вулиці Мазепи

Земельна ділянка на вулиці Мазепи, 23 була продана під час аукціону. Нові власники придбали землю на вторинному ринку. В міську раду про отримання містобудівних умов та обмежень ще не звертались.

Як пояснив начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський, на цій ділянці не може бути житлової забудови, лише медичні заклади, повідомляє прес-служба мерії.

«Ми ніяких документів по цій ділянці ще не видавали. Ми в детальному плані передбачили, що там можуть бути медичні заклади, оскільки там збоку лікарня. Житло там будуватись не буде. Сьогодні власники земельної ділянки приїхали, щоб робити геологію, знати, які там грунти. Але вони до нас ще не звертались. Житла там не буде точно. Якщо будуть видаватись містобудівні умови на заклад медицини, то ми будемо це медійно подавати обов’язково», – розповів Юліан Чаплінський.

«Це ділянка, яку ми продали з аукціону. Зараз нові власники на вторинному ринку її купили. Кажуть, що хочуть там будувати діагностичний центр. Я власникам порекомендувала провести громадське обговорення з залученням депутатів, громадських організацій», – зазначила Ельвіра Колос, керівник управління земельних ресурсів.

«З 5 січня є новий власник тої ділянки. Наразі ми не знаємо, хто це є. Власник ділянки пробував робити геодезію грантів. Мешканці збунтувались, не дали. Поки що в нас  в адміністрації жодної документації не зафіксовано, до нас ніхто не звертався, але мешканці категорично проти будь-яких робіт там.

На пробу ґрунтів не треба брати дозволу. Якби в них були містобудівні умови і вони почали підготовчі роботи, то вони би мали звернутись до нас, в районну адміністрацію, за декларацією про початок підготовчих робіт і взяти дозвіл на порушення благоустрою. Містобудівних в них поки нема», – сказала голова Шевченківської районної адміністрації Надія Банах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.