Українська тенісистка Костюк вийшла у півфінал турніру ITF в Австралії

278229_bigpicture

Українська тенісистка Марта Костюк вийшла до півфіналу турніру Міжнародної федерації тенісу (ITF) Womens Circuit в австралійському місті Берн.

Про це повідомляє ITF.

У чвертьфінальному поєдинку 15-річна киянка перемогла 16-річну спортсменку з Китаю Сіюй Ван з рахунком 6:1, 6:1. Гра тривала 55 хвилин, за які Костюк лише раз віддала свою подачу, натомість сама зробила 6 брейків.

У півфіналі на українку чекає матч з 21-річною австралійкою Зої Хайвз, яка має 303 позицію у світовому рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Призовий фонд  цього турніру складає 60 тисяч доларів.

Раніше Костюк брала участь у Відкритому чемпіонаті Австралії та перемогла на його старті. Однак згодом найкраща тенісистка України та третя ракетка світу Еліна Світоліна перемогла Костюк.