Держекоінспекція перевірить будівництво дамби у Грибовичах

27661632_1986912971550164_2008983338_n_1517564128_613x408.66666666667_3_0
Фото: ЛОДА

Оскільки представники міської ради Львова не надали підтверджуючих документів про проведення робіт із укріплення дамби, тому у понеділок, 5 лютого, робоча група Державної екологічної інспекції проведе обстеження дамби на основному відстійнику інфільтратів.

Таке рішення прийняли сьогодні, 2 лютого, під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, пише прес-служба ЛОДА.

Львівська міська рада не виконує рішення комісії ТЕБ і НС щодо збереження природоохоронного законодавства та щодо усунень порушень. Державній екологічній інспекції доручено провести перевірку ЛКП «Збиранка», щодо виконання приписів та рішень комісії ТЕБ і НС.

За словами керівника екоінспекції Миколи Маланича, у грудні минулого року Державну екологічну інспекцію не допустили до перевірки.

«Держекоінспекцію не допустили до проведення перевірки, аргументуючи, що відсутній позаплановий захід на офіційних сайтах. На місце викликали працівників поліції, писали відповідні заяви, оскільки перешкоджали органам державної виконавчої влади здійснювати відповідні заходи», – зазначив Микола Маланич.

Відтак, у вівторок, 6 лютого, відбудеться наступне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо результатів перевірки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: