дивись.info

У січні 38 народних депутатів пропустили всі голосування Ради

У січні 38 народних депутатів пропустили всі голосування Ради
Фото: zaxid.net

У січні 330 народних депутатів пропустили більше половини голосувань ВР. Із них 38 – не проголосували в січні жодного разу (не натискали «за», «проти», «утримався»).

Про це повідомляє прес-служба ВГО «Комітет виборців України».

«Із 38 депутатів, які не проголосували жодного разу за місяць, 9 є членами фракції «Опозиційний блок», 8 – позафракційних, 7 – БПП, 5 – «Відродження», 3 – «Батьківщина», по 2 – Радикальна партія Олега Ляшка, «Воля Народу» та «Народний Фронт»», – йдеться у повідомленні.

За словами голови КВУ Олексія Кошеля, в січні частина народних депутатів традиційно продовжували перебувати у так званих неформальних відпустках, а тому не брали участь у роботі парламенту.

Фото: КВУ

Так, із 38 депутатів, що не голосували, 60% перебували на момент голосувань поза Верховною Радою. Показники участі нардепів у голосуваннях за січень значно нижчі, ніж у попередні місяці. Для порівняння: в грудні пропустили всі голосування ВР 12 депутатів, листопаді – також 12, жовтні – 10, вересні – 19.

Загалом у січні було проведено шість пленарних засідань ВР, на яких відбулося 309 голосувань. Серед іншого в січні було прийнято так званий закон про реінтеграцію Донбасу та закон про приватизацію держмайна.

Народні депутати, які пропустили всі голосування Ради в січні 2018 року: Фурсін І.Г., Солод Ю.В., Добкін Д.М., Добкін М.М., Шаповалов Ю.А., Березенко С.І., Кацуба В.М., Денисенко А.П., Єфімов М.В., Святаш Д.В., Барвіненко В.Д., Загорій Г.В., Жеваго К.В., Мисик В.Ю., Омельянович Д.С., Вітко А.Л., Власенко С.В., Довгий О.С., Донець Т.А., Звягільський Ю.Л., Кацер-Бучковська Н.В., Клюєв С.П., Константіновський В.Л., Кривохатько В.В., Бакулін Є.М., Мірошниченко Ю.Р., Мураєв Є.В., Немиря Г.М., Ничипоренко В.М., Онищенко О.Р., Попов І.В., Продан О.П., Рабінович В.З., Тимошенко Ю.В., Усов К.Г., Чепинога В.М., Шурма І.М., Ярош Д.А.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.