дивись.info

На Львівщині завершилися змагання з зимових видів спорту серед спортсменів з інвалідністю

На Львівщині завершилися змагання з зимових видів спорту серед спортсменів з інвалідністю
Фото: ілюстративне

Нещодавно на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України в с. Яворів Турківського району завершилася серія змагань національного рівня серед спортсменів з інвалідністю.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Зокрема, чемпіонат України з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату й вадами зору та Кубок України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху.

У змаганнях за програмою чемпіонату України взяли участь 40 спортсменів з різних областей України, де успішно виступив представник Львівщини, уродженець села Тухолька Сколівського району Василь Кравчук (тренери Володимир Любіжанін та Валерій Казаков).

За результатами змагань в біатлоні Василь Кравчук посів 2 місце у спринті та 3 місце у класичній гонці на дистанції 10 км.

У кубкових змаганнях з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху взяли участь 20 спортсменів з різних регіонів України. Львівщину представляли Арсен Сірівченко та Ярослав Гульоватий (тренери: Володимир Любіжанін та Галина Гладко).

За результатами цих змагань Ярослав Гульоватий посів 2, 3 та 4 місця, Арсен Сірівченко – 5, 5 і 6 місця у відповідних видах програми.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.