дивись.info

Управління освіти з’ясовуватиме на підставі чого призупинено навчання в одній із львівських шкіл

Управління освіти з’ясовуватиме на підставі чого призупинено навчання в одній із львівських шкіл
Фото: ілюстративне.

Жодної інформації щодо ситуації із захворюванням дітей на ГРВІ від директора школи східних мов та бойових мистецтв «Будокан» № 35 не надходило. Тому управління освіти буде з’ясовувати на підставі чого призупинено навчальний процес.

Про це повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради, передає прес-служба ЛМР.

«Як інформувало управління освіти, жодного повідомлення від директора школи щодо ситуації із захворюваністю дітей на ГРВІ не надходило. Тому управління освіти буде з’ясовувати на підставі чого було прийнято одноосібне рішення про призупинення навчального процесу. Оскільки, відповідно до норм чинного законодавства, таке рішення може приймати орган управління освіти», – зазначила Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР.

На даний час директор школи східних мов та бойових мистецтв «Будокан» № 35 перебуває на навчальній сесії у Львівському державному університеті фізичної культури з 1 лютого до 28 лютого 2018 року.

За даними одноденного моніторингу відсутності дітей у навчальних закладах, у школі східних мов та бойових мистецтв «Будокан» № 35 станом на 06.02.2018 року були відсутні 18.2% учнів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.