дивись.info

Путін планує поїхати голосувати до Криму — ЗМІ

Путін планує поїхати голосувати до Криму — ЗМІ

Уперше президент РФ Володимир Путін на виборах глави держави буде голосувати не в Москві. Це пов’язано з тим, що в Криму очікується погана явка виборців через дефіцит адміністративних успіхів. 

Володимир Путін, який пішов на вибори президента РФ як самовисуванець, 18 березня може проголосувати на одній з виборчих дільниць у Севастополі. Про це з посиланням на джерела пише КоммерсантЪ.

За словами одного з джерел, для виборів президента підбирають такий регіон, де можуть виникнути проблеми з явкою. На попередніх виборах Путін завжди голосував в Москві. Однак після зміни законодавства у 2017 році голосувати за місцем перебування, а не прописки, стало простіше. Видання зазначає, що приїзд Путіна підвищить очікування в самому Севастополі, де є дефіцит адміністративних успіхів після 2014 року.

Варто зазначити, що вибори відбудуться 18 березня – в день анексії Криму.

«Розглядаються сценарії, за якими Володимир Путін проголосує або в регіоні, де доведеться обиратися одному з нинішніх т.в.о. губернаторів, або в регіоні, де може бути низька явка виборців», – говорить один зі співрозмовників.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.