дивись.info

Угорщина заблокувала засідання Україна – НАТО

Угорщина заблокувала засідання Україна – НАТО

Засідання комісії Україна – НАТО на рівні міністрів оборони було заблоковано з боку Угорщини. Міністр закордонних справ Петер Сіярто заявляв, що Будапешт не сприятиме проведенню засідання.

Угорщині таки вдалося заблокувати засідання комісії Україна – НАТО на рівні міністрів оборони. Відповідну інформацію підтвердили в штаб-квартирі Альянсу, повідомляє в п’ятницю, 9 лютого видання Європейська правда.

Відзначається, що, незважаючи на згоду впливових членів Північноатлантичного альянсу, в Брюсселі так і не підтвердили дату засідання комісії, яка мала відбутися 14-15 лютого.

«Наразі в календарі немає призначених засідань комісії Україна – НАТО», – повідомили в Брюсселі.

Раніше міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявляв, що Будапешт не сприятиме проведенню засідання НАТО – Україна на рівні міністрів оборони.

Нагадаємо, 28 вересня 2017 року набрав чинності закон «Про освіту», який, зокрема, визначає, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є тільки державна мова. Мови нацменшин, включаючи російську, будуть вивчатися тільки до п’ятого класу, а вже з 2020 року освіта в Україні стане цілком україномовною. Документ викликав різку критику ряду країн, зокрема, Угорщини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.