дивись.info

Жодних юридичних перешкод для продовження процесу екстрадиції Саакашвілі немає, — Петренко

Жодних юридичних перешкод для продовження процесу екстрадиції Саакашвілі немає, — Петренко

Міністерство юстиції України ухвалить остаточне рішення за запитом Грузії на екстрадицію лідера партії «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі після завершення екстрадиційної перевірки органами прокуратури.

Міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що юридичних перешкод для екстрадиції до Грузії Михайла Саакашвілі більше немає. Про це він сказав у ефірі телеканала «112 Україна», коментуючи рішення Київського апеляційного адмінсуду, який відхилив апеляцію Саакашвілі на рішення суду першої інстанції про визнання законною відмови Державної міграційної служби надати йому статус біженця або особи, яка потребує додаткового захисту.

«Це означає, що немає жодних юридичних перешкод для продовження процесу екстрадиції, екстрадиційної перевірки за запитом грузинської сторони, який надійшов до Міністерства юстиції та до Генеральної прокуратури України», – зазначив міністр.

За словами Петренка, Міністерство юстиції очікує на завершення перевірки ГПУ запиту Грузії на екстрадицію Саакашвілі.

«Тому ми зі свого боку будемо діяти в межах чинного законодавства і міжнародних норм. Очікуємо від органів прокуратури завершення екстрадиційної перевірки для того, щоб уже приймати остаточні рішення з цього запиту щодо екстрадиції даної особи», – заявив Петренко.

Водночас Петренко відмовився коментувати слова генпрокурора Юрія Луценка про те, що Саакашвілі може або добровільно покинути Україну, або його депортують за межі країни, або екстрадують до Грузії, наголосивши, що «добровільний виїзд або депортація – це компетенція інших органів Міністерства юстиції».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.